Posts tagged XPERIA X10

NÁHLA ZMENA v SE: UPDATE pre X10i sa opäť ODKLADÁ!

Užívatelia smartfónu X10i, ktorí sa potešili správe, že Gingerbread príde už tento týždeň zostali opäť sklamaní. Update sa totiž nečakane odkladá. Výrobca to oznámil na svojom produktovom blogu. Odstránená bola dokonca aj “stránka” s informáciami, čo prinesie táto aktualizácia.

 

Citácia z blogu SE:

Ako ste si mohli niektorí všimnúť, na www.sonyericsson.com sme zverejnili, že Gingerbread pre Xperia X10 je dostupný. Bohužiaľ správa bola predčasná. Štart je bezprostredný a načasovaný podľa plánu, ale potrebujeme ešte niekoľko dní pred tým, ako začneme.

 

Doplnené, 26.07.2011:

Ako som Vás informoval včera na Facebookovom profile blogu, Sony Ericsson včera oficiálne potvrdil, že Gingerbread príde na smartfón X10i už tento týždeň. Na aktualizačnej stránke Sony Ericssonu sa už objavili novinky, ktoré update so sebou prináša.

Pre aktualizáciu je nutné použiť počítač a program PC Companion.

Dostali ste už aktualizáciu? Aké sú Vaše prvé dojmy ?

 

Pôvodný článok, 22.07.2011, 18:42:

Vyzerá to tak, že Gingerbread príde na smartfón X10i od Sony Ericssonu ešte skôr, ako sa predpokladalo – podľa portálu cnmo.com by to malo byť už budúci týždeň. Svedčí o tom aj video, na ktorom redaktori predstavujú funkcie nového operačného systému, ktoré sa objavilo na YouTube.

Ak by boli tieto informácie pravdivé, Sony Ericsson by tak prekvapil a hlavne potešil svojich zákazníkov.

Viete prví: Gingerbread príde na X10 v auguste, no bez odblokovaných bootloaderov (AKTUALIZÁCIA)

Pôvodný článok (15:54):
Na produktovom blogu spoločnosti Sony Ericsson sa pred niekoľkými minútami objavila novinka ohľadom aktualizácie smartfónu XPERIA X10 – aktualizáciu s najnovším Androidom 2.3.3 dostane začiatkom augusta. Tento termín sa týka nebrandovaných smartfónov, neskôr prídu na rad aj ostatné.

Video s ukážkou nového firmvéru:

Po dobrej správe však prichádza aj horšia, pre majiteľov X10 mini, X10 mini pro a X8 – výrobca opäť zdôraznil, že aktualizácia sa netýka týchto modelov, a to z dvoch dôvodov: prvým je nedostatok pamäte RAM v nich v porovnaní s X10i. Ďaľším, podľa niektorých menej podstatným je rozdielne užívateľské rozhranie, ktoré používajú tieto modely.

[ad code=1 align=center]

AKTUALIZÁCIA, 16:05:
Rikard Skogberg v rámci odpovedí na otázky užívateľov vyvrátil fámy o možnom odomykaní bootloaderov či použití 16M farieb pri aktualizácií smartfónu XPERIA X10

PRVÁ SPRÁVA! XPERIA X10 dostane Gingerbread!

Áno vážení čitatelia, čítate správne. Nejde ani o custom ROM, ani o prvoaprílový žart. Na produktovom blogu Sony Ericssonu sa obajvila správa, ktorá určite potešila všetkých majiteľov smartfónov XPERIA X10. Informuje o tom, že tento smartfón dostane oficiálnu aktualizáciu na najnovšiu verziu Androidu 2.3 Gingerbread. Podľa správy by sa tak malo stať už v druhom alebo treťom kvartáli roka 2011. Škoda ale, že aktualizácia sa nebude týkať jej zmenšených verzií, X10 mini (pro).

Prečítajte si pôvodný článok na tejto stránke: KLIK

Čítajte aj: FÁMA: Aktualizácia ostatných XPERII koncom roka?

[ad code=1 align=center]

 

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+