Posts tagged XPERIA Arc

Sony Ericsson ST18i: chystá sa zmenšený Arc ?

Spoločnosť Sony Ericsson pravdepodobne pripravuje zmenšenú verziu svojej momentálnej vlajkovej lode XPERIA Arc s kódovým názvom Urushi. Čo sa týka hardware-u, mal by byť rovnaký ako v Arcu – CPU 1GHz Snapdragon a Adreno 205 GPU. Verzia Androidu bude takisto najnovšia, 2.3.3.
Displej by mal mať veľkosť “len” 3,2″ s rozlíšením 854×480 px. Fotoaparát by mal byť 8,1 MPx s HD videom.
Vydaný by mohol byť podľa informácií XperiaBlogu už v septembri tohto roka.

Pôvodný článok: GSMArena

Sony Ericsson si napráva reputáciu, Arc a Play dostanú Android 2.3.3

Vyzerá to tak, že Sony Ericsson si chce zachrániť svojich zákazníkov a preto prichádza s informáciou o aktualizácií svojich nových modelov XPERIA Arc a XPERIA Play na najnovší Android 2.3.3 Gingerbread. S aktualizáciami by sa malo začať už budúci týždeň a stane sa teda jedným z prvých výrobcov používajúcich túto verziu Androidu.

Okrem už spomínaného Androidu dostanú tieto XPERIE aj novú funkciu, tzv. Facebook inside XPERIA, ktorá ešte viac rozšíri integráciu sociálnej siete v týchto smartfónoch.

[ad code=1 align=center]

XPERIA Arc nevie poriadne zoomovať

Pravdepodobne chyba v softvéri smartfónu Sony Ericsson XPERIA Arc znemožňuje približovať fotky pri vyšších rozlíšeniach. Aspoň tak to píšu administrátori XPERIA Blogu. Ak teda chcete “prizoomovať” Vaše fotky, budete nútení použiť rozlíšenie 2Mpx.

Dúfajme, že najbližšia aktualizácia softvéru túto chybu odstráni a budeme môcť zoomovať aj vo vysokých rozlíšeniach.

Japonská verzia Arcu je na svete

Japonský trh bude mať svoju verziu nového telefónu Sony Ericsson XPERIA Arc. Ponesie názov XPERIA Acro a bude mať takmer tie isté parametre ako Arc. Zámerne je napísané “takmer tie isté”, pretože japonská verzia bude mať niekoľko vylepšení ako napríklad podporu NFC, TV tuner a iné. Dátum vydania nebol zatiaľ špecifikovaný

[ad code=1 align=center]

Launcher z XPERIA Arc je na stiahnutie

Áno, čítate správne. Launcher z nových XPERII (Arc, Neo, Play, Pro) si môžete stiahnuť do svojho smartfónu. Nemusíte mať ani root, stačí si jednoducho stiahnuť tento .apk súbor a nainštalovať ho ako klasickú aplikáciu. Potom už len zmeniť Launcher z vášho aktuálneho na “Sony Ericsson Home”. Launcheru sa samozrejme venujú aj na fóre XDA v tejto téme.

Momentálne ho skúšam na svojej X10 mini. O používaní tohto launcheru napíšem článok neskôr.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+