Posts tagged update

Lenovo: Aktualizácia na Lollipop v druhom kvartáli

Spoločnosť Lenovo oznámila, že jej najnovšie smartfóny dostanú najnovší Android 5.0 Lollipop v druhom kvartáli tohto roka. Samozrejme, neboli uvedené konkrétne dátumy, ale čo vieme s určitosťou povedať je, že nový operačný systém dostanú všetky modely, ktoré momentálne bežia na verzií KitKat, a tými sú Lenovo A5000, A6000, P70-A, S90-A, VIBE X2, VIBE Z2 a VIBE Z2 Pro (Lenovo K920)

Sklamaní pravdepodobne ostanú majitelia týchto smartfónov, ktorí ich majú od operátorov, keďže tých sa aktualizácia týkať pravdepodobne nebude.

VIETE PRVÍ! Motorola XOOM dostáva aktualizáciu na ICS

Pred hodinou oznámila spoločnosť Motorola na svojom profile na Facebooku, že oddnes sprístupňuje vo vybraných regiónoch aktualizáciu pre svoj tablet XOOM na operačný systém Ice Cream Sandwich. Aktualizácia sa nemusí objaviť okamžite, preto ak chcete zistiť, kedy update dostanete, výrobca odporúča navštíviť Zákaznícke centrum.

CyanogenMod 7.1 dostupný pre VŠETKY XPERIE roku 2011, zo starších LEN X8

Dnes vyšla nová verzia jednej z najpopulárnejších Android ROMiek, CyanogenMod vo verzií 7.1. Beží na systéme Android vo verzií 2.3.7, a obsahuje mnoho opráv a vylepšení.

Ako sa dalo očakávať, je dostupná aj pre všetkých majiteľov tohtoročných smartfónov Sony Ericsson. Z minuloročných je zatiaľ podporovaná len X8, v blízkej budúcnosti by sa  však mala pridať aj X10. Predpokladá sa, že aktualizácia CM pre Mini verzie výjde súčasne s ňou.

NÁHLA ZMENA v SE: UPDATE pre X10i sa opäť ODKLADÁ!

Užívatelia smartfónu X10i, ktorí sa potešili správe, že Gingerbread príde už tento týždeň zostali opäť sklamaní. Update sa totiž nečakane odkladá. Výrobca to oznámil na svojom produktovom blogu. Odstránená bola dokonca aj “stránka” s informáciami, čo prinesie táto aktualizácia.

 

Citácia z blogu SE:

Ako ste si mohli niektorí všimnúť, na www.sonyericsson.com sme zverejnili, že Gingerbread pre Xperia X10 je dostupný. Bohužiaľ správa bola predčasná. Štart je bezprostredný a načasovaný podľa plánu, ale potrebujeme ešte niekoľko dní pred tým, ako začneme.

 

Doplnené, 26.07.2011:

Ako som Vás informoval včera na Facebookovom profile blogu, Sony Ericsson včera oficiálne potvrdil, že Gingerbread príde na smartfón X10i už tento týždeň. Na aktualizačnej stránke Sony Ericssonu sa už objavili novinky, ktoré update so sebou prináša.

Pre aktualizáciu je nutné použiť počítač a program PC Companion.

Dostali ste už aktualizáciu? Aké sú Vaše prvé dojmy ?

 

Pôvodný článok, 22.07.2011, 18:42:

Vyzerá to tak, že Gingerbread príde na smartfón X10i od Sony Ericssonu ešte skôr, ako sa predpokladalo – podľa portálu cnmo.com by to malo byť už budúci týždeň. Svedčí o tom aj video, na ktorom redaktori predstavujú funkcie nového operačného systému, ktoré sa objavilo na YouTube.

Ak by boli tieto informácie pravdivé, Sony Ericsson by tak prekvapil a hlavne potešil svojich zákazníkov.

Gingerbread pre HTC Desire už tento mesiac

HTC oznámilo včera na svojom Facebookovom profile, že aktualizáciu na nový operačný systém, Android 2.3 Gingerbread pre svoj starší model Desire vydá už na konci tohto mesiaca. Presný dátum však neurčili.

Ešte pred približne mesiacom hrozilo, že smarfón sa aktualizácie nedočká. Po vlne nevôle zo strany zákazníkov ale HTC zmenilo názor – aktualizáciu vydá, avšak bez niektorých aplikácií vzhľadom na nedostatok pamäte.

[ad code=1 align=center]

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+