Posts tagged novinky

Zhrnutie noviniek v Android svete – marec 2011

Je tu koniec mesiaca, a preto Vám v tomto článku prinášam to najdôležitejšie, čo nové sa udialo tento mesiac vo svete Androidu.

5. marec: Google sprístupnil český preklad webového Android Marketu.
7.marec: Android už nie je len záležitosťou smartfónov a tabletov. Jeho rozšírenie sa totiž chystá aj do áut a set-top boxov.
18. marec: Majitelia zariadení s OS Android 2.2 a vyššie sa dočkali: Adobe sprístupnil aktualizáciu Flashu na verziu 10.2
19. marec: Smartfón LG Optimus One dostane Android 2.3 Gingerbread
22. marec: Sprístupnenie dlho očakávaného alternatívneho Marketu od Amazonu. Sklamaním bola prístupnosť len pre USA
22. marec: Okrem Amazon Appstore sme sa dočkali aj predstavenia nového, 8,9 palcového Galaxy Tabu
25. marec: Sony Ericsson vydal oficiálnu správu o pripravovanej aktualizácií XPERIA X10. Aktualizácia sa ale netýka jej mini verzií a smartfónu X8.
28. marec: Začala sa šíriť fáma o chystanom tablete od Googlu.
29. marec: Nový 3D smarfón, HTC EVO 3D, ktorý bol pôvodne predstavený len pre americký trh u operátora Sprint, príde pravdepodobne aj do Európy, konkrétne do Francúzska.

Kompletný archív správ za mesiac marec nájdete na adrese: http://www.jozefkvasnica.tk/2011/03

[ad code=1 align=center]

Chystá Google rozšírenie Marketu ?

Na portáli AndroidGuys.com sa objavila správa, že Android Market sa bude rozširovať o nové služby – a to hudbu, knihy a filmy. Svedčia o tom adresy http://market.android.com/movies, http://market.android.com/music a http://market.android.com/books. Momentálne sa však po zadaní týchto adries dostanete len na hlavnú stránku Marketu.

Nuž uvidíme, či pre nás Google naozaj chystá tieto novinky, a či vôbec budú dostupné pre náš región, keďže nám (Slovákom, pozn. red.) doteraz nesprístupnil ani platené aplikácie.

Výstava MWC končí. Čo všetko priniesla ?

Výstava MWC 2011 sa síce už skončila, no priniesla veľa noviniek v mobilnom svete. V tomto článku sa pokúsim zhrnúť to najdôležitejšie z nich. Kliknite na More… (viac…)

MWC 2011: Tri nové telefóny od HTC – Desire S, Incredible S, Wildfire S

HTC predstavilo na MWC okrem tabletu aj trojicu nových telefónov. Dva z nich sú pokračovatelia populárnych Desire a Wildfire, a jedna novinka, Incredible S.

(viac…)

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+