Posts tagged Nexus Prime

PRVÁ INFORMÁCIA: Nový Android Ice Cream Sandwich bude PREDSTAVENÝ 19. októbra!

Samsung a Google dnes potvrdili, že predstavenie novej verzie operačného systému Android (Ice Cream Sandwich) a smartfónu GALAXY NEXUS (Nexus Prime) je naplánované na stredu, 19. októbra o 04.00 nášho času. Predstavenie sa bude konať v Hong Kongu.
Predstavenie budete môcť sledovať, tak ako to bolo aj v prípade Honeycombu, na www.youtube.com/Android

VIETE PRVÍ: Predstavenie Nexus Prime a ICS sa ODKLADÁ!

   Len pred malou chvíľou vyšla na portáli Pocket-Lint.com správa, že predstavenie nového smartfónu od Google, Nexus Prime a zároveň aj nového operačného systému Android sa odkladá.

Samsung a Google sa rozhodli odložiť oznámenie nového produktu na CTIA. Súhlasíme, že teraz nie je vhodný čas na predstavenie nového produktu. Nový čas a miesto bude oznámené onedlho.

 

Samsung Nexus Prime: poznáme technickú špecifikáciu (dohady)

Webový portál BGR.com priniesol správu o údajných špecifikáciach o novom Google smartfóne s názvom Nexus Prime.

Ako je už známe dávnejšie, mal by byť prvý smartfón s operačným systémom Android 4.0 Ice Cream Sandwich, bežiaci na dvojjadrovom Cortex A9 procesore s taktom 1,2 GHz a 1 GB RAM. Displej by mal mať uhlopriečku 4.65 palca s rozlíšením 1280 x 720px (Super AMOLED HD) so zakriveným povrchom.

Nebude chýbať 32 GB vnútornej pamäte, dva fotoaparáty – zadný 5 MPx s podporou Full HD videa a predný 1,3 MPx. Samozrejme nesmú chýbať ani technológie Wi-Fi (a/b/g/n), NFC, LTE/HSPA.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+