Posts tagged Lenovo

Lenovo: Aktualizácia na Lollipop v druhom kvartáli

Spoločnosť Lenovo oznámila, že jej najnovšie smartfóny dostanú najnovší Android 5.0 Lollipop v druhom kvartáli tohto roka. Samozrejme, neboli uvedené konkrétne dátumy, ale čo vieme s určitosťou povedať je, že nový operačný systém dostanú všetky modely, ktoré momentálne bežia na verzií KitKat, a tými sú Lenovo A5000, A6000, P70-A, S90-A, VIBE X2, VIBE Z2 a VIBE Z2 Pro (Lenovo K920)

Sklamaní pravdepodobne ostanú majitelia týchto smartfónov, ktorí ich majú od operátorov, keďže tých sa aktualizácia týkať pravdepodobne nebude.

Lenovo pripravuje svoj tablet

Spoločnosť Lenovo pripravuje svoj tablet, ktorý má niesť názov ThinkPad Tablet (alebo aj Think Slate). Výrobca sa snažil dlho utajiť špecifikácie tabletu, no nepodarilo sa – má ho poháňať procesor nVidia Tegra 2, operačný systém Android 3.0 Honeycomb s vlastným UI,. Displej bude 10 palcový s rozlíšením 1280×800 pixelov. Nebudú chýbať ani USB, microUSB, a mini HDMI porty.

Tento tablet má konkurovať hlavne tabletu od HTC (Flyer) vďaka údajnému stylusu, a takisto aj Asus Eee Pad Transformer vďaka vlastnej dokovacej stanici.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+