Posts tagged HTC

Samsung a HTC: Galaxy Note a EVO 3D dostáva oficiálny ICS

Dnes sa akoby roztrhlo vrece s aktualizáciami na Ice Cream Sandwich – konečne je totiž dostupný update pre tabletotelefón Samsung Galaxy Note a pre smartfón HTC EVO 3D. Obe aktualizácie by mali byť prístupné OTA (over-the-air), tzn. bez pripojenia telefónu k vášmu počítaču.

Už ste dostali tento update aj vy? Ako ho hodnotíte? Čakám Vaše komentáre pod článkom!

HTC zverejnilo plán aktualizácie na ICS

Taiwanská spoločnosť HTC zverejnila novinky ohľadom aktualizácie svojich smartfónov na platformu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Už pred niekoľkými dňami som písal o aktualizácií rady Sensation, teraz prichádzajú na rad aj staršie modely výrobcu, konkrétne tieto:

Droid Incredible 2, Amaze 4G, Desire S, Desire HD, EVO 3D, EVO Design 4G, Sensation (XE, XL, 4G), Raider, Rezound, Rhyme, Thunderbolt, Vivid.

HTC: Rada Sensation dostane ICS, Sense iba vo verzií 3.6

Majitelia smartfónov HTC Sensation (a všetkých jeho podmodelov) už dávnejšie vedia, že dostanú aktualizáciu na najnovší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Správa, ktorá prišla dnes ich však určite nepoteší – aktualizácia nezahŕňa nadstavbu Sense v jej najnovšej verzií 4.0. HTC to potvrdilo portálu Recombu.com a odôvodňuje to tým, že nové Sense je optimalizované na hardware, ktorý majú len novinky z tohtoročného MWC, a to pre radu “One”

Viete prví z MWC 2012: HTC predstavilo model One S

Na MWC v Barcelone sa práve skončil event spoločnosti HTC, na ktorej bol predstavený aj nový model, ktorý nesie názov One S.

Má 4,3″ qHD SUPER Amoled displej s rozlíšením 960 x 540px. Poháňa ho dvojjadrový procesor Qualcomm S3 s taktom 1,5 GHz a 1 GB RAM. Nechýba 8MPx HD fotoaparát ani predná VGA kamera. Novinka má 16 GB internú pamäť. Operačným systémom je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s nadstavbou Sense v novej verzií 4.0. Hrúbka samotného smartfónu je iba 7,9 mm. Nevýhodou je nevyberateľná batéria, ktorá má kapacitu 1650 mAh.

 

Unikli špecifikácie a fotky nového HTC One X

Na stránke PocketNow.com sa dnes objavili fotky pripravovanej vlajkovej lode spoločnosti HTC s názom One X, ktorú sa spoločnosť chystá oficiálne predstaviť na výstave MWC 2012 v Barcelone (27.2 – 1.3.2012). Novinka má podľa nepotvrdených správ 4.7″ displej s neznámym rozlíšením, 8MPx fotoaparát a slot na microSIM kartu.

Operačným systémom bude, ako inak Android 4.0 Ice Cream Sandwich s nadstavbou Sense v novej verzií, 4.0. HTC One X je vybavený procesorom Tegra 3 s taktom 1,5 Ghz a RAM má 1 GB.

Konkrétne a presné informácie sa dozvieme už túto nedeľu, takže sledujte blog! Budete informovaní o MWC novinkách vedieť ako prví!

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+