Posts tagged Google Play (Android Market)

Google vydal novú aplikáciu fotoapáratu

Google dnes vydal úplne novú aplikáciu pre fotoaparát a sprístupnil ju v Obchode Play. To mu umožní aktualizovať túto aplikáciu priamo cez Play Store, a teda nebude potrebná OTA aktualizácia. Ďaľším plusom tejto aktualizácie je, že ju sprístupnil aj pre iné zariadenia, ako len smartfóny vlastnej rady, Nexus. Jediné, čo musíte spĺňať je prítomnosť Androidu 4.4 KitKat v zariadení. Okrem spomínaného nového vzhľadu sme sa dočkali aj úplne novej funkcie, a to rozostrenia pozadia. Aplikácia je dostupná v Obchode Play je zadarmo.

Vyskúšali ste už túto aplikáciu ? Ako sa Vám pozdáva ?

VIETE PRVÍ: Na Google Play prichádzajú darčekové kupóny na nákupy

Fámy, ktoré sa začali šíriť po poslednej aktualizácií mobilného Play Store na verziu 3.8.16 sú potvrdené – spoločnosť Google v najbližších týždňoch začne s predajom darčekových kupónov na nákupy aplikácií (filmov, magazínov, hudby a pod.). Tieto budú mať podľa aktuálnych správ hodnoty $10, $25 a $50. Kedy a či sa vôbec dočkáme týchto kupónov aj u nás zatiaľ nie je jasné.

Viac sa môžete dočítať na oficiálnej stránke Google Play.

Novinky vo webovom Google Play: aktualizácia a odinštalovanie aplikácií na diaľku

Včera sme sa dočkali aj noviniek vo webovom Google Play Store. Jednou z nich je možnosť aktualizácie aplikácií na diaľku a takisto aj možnosť odinštalovania zo zariadenia, ako to môžete vidieť na obrázku.

Kliknite pre zväčšenie

Ďaľšou novinkou je prehľadnejšie členenie zariadení, ktoré sú spojené s Vašim účtom – pri každom zariadení sa objaví obrázok, ktorý prezrádza, či sa jedná o smartfón, tablet alebo Google TV. Bohužiaľ, zatiaľ sme sa stále nedočkali možnosti mazania aplikácií, ktoré ste mali nainštalované, no už ich nepoužívate.

Dočkali sme sa: prichádza Instagram pre Android

Dlhoočakávaná aplikácia na úpravu fotiek, známa najmä zo systému iOS, Instagram je od dnešného dňa dostupná na Google Play. Aplikácia prichádza s rovnakými funkciami, ako ju poznáme zo zariadení Apple. Nechýba integrácia so sociálnymi sieťami ako Facebook, Twitter a podobne. Instagram ponúka v základnej verzií tie najrôznejšie efekty a filtre, vďaka ktorým sa vaše fotografie stanú skutočným umeleckým dielom.

V obchode s aplikáciami Google Play si ju môžu stiahnuť všetci užívatelia s operačným systémom Android minimálne vo verzií 2.2 a dokonca úplne zadarmo.

VIETE PRVÍ! Android Market končí, nastupuje Google Play

Google od dnešného dňa zjednocuje viacero svojich služieb – Google Music, Google Books, Google Videos, ale aj Android Market do jednej veľkej služby s názvom Google Play. Spôsob kupovania aplikácií zostáva rovnaký, avšak majitelia musia očakávať v blízkej budúcnosti aktualizáciu Android Marketu (prípadne iných, vyššie spomínaných služieb). Okrem toho ponúka momentálne ako uvádzaciu akciu 25 najsťahovanejších  platených aplikácií za cenu €0,49.

Viac informácií o službe sa dozviete na stránkach samotného obchodu – https://play.google.com/about/

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+