Posts tagged Gingerbread

Viete prví: HTC Desire predsa len DOSTANE Gingerbread! Príde ale o niektoré aplikácie (AKTUALIZÁCIA)

AKTUALIZÁCIA, 16.06.2011 (16:58): Vývojári z HTC oznámili, že kvôli uvoľneniu pamäte pre aktualizáciu OS a Sense odstránia niektoré aplikácie. Ktoré to ale budú, výrobca zatiaľ nešpecifikoval.

AKTUALIZÁCIA, 15.06.2011 (15:11): Len pred malou chvíľou vyšla na Facebooku správa od britskej pobočky HTC, že Desire predsa len dostane aktualizáciu na najnovší Android 2.3 Gingerbread.

Pôvodná správa, 14.06.2011 (17:30):

Toto snáď nečakal ani jeden majiteľ smartfónu HTC Desire – aj keď spoločnosť pracovala na aktualizácií tohto smartfónu, Gingerbread nakoniec zrejme nedostane kvôli nedostatku pamäte pre operačný systém a nadstavbu Sense. Správa prišla prostredníctvom oficiálneho profilu HTC len pred necelou hodinou.

[ad code=1 align=center]

Gingerbread je dostupný už aj pre Galaxy Tab

Po vydaní aktualizácie Gingerbreadu pre smartfón Galaxy S  prišiel na rad aj Galaxy Tab. Spoločnosť Samsung dnes ráno vydala oficiálnu správu informujúcu o dostupnosti aktualizácie pre Európu, Severnú Ameriku, Juhovýchodnú Áziu, Blízky Východ a Afriku už od polovice mája.

Dostali ste už aktualizáciu? Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti v komentároch!

Nová verzia Androidu už na konci roka

Internetový gigant Google dnes predstavil na vývojárskej konferencií I/O vydanie novej verzie operačného systému Android. Podľa očakávania bude niesť názov Ice Cream Sandwich a bude kombinovať funkcie Gingerbreadu a Honeycombu. Vydaný bude už vo štvrtom kvartáli tohto roka.

HTC Sensation – nový kráľ od HTC

Spoločnosť HTC dnes predstavila na tlačovej konferencií svoj nový model s názvom Sensation. Ako prvé HTC vôbec má dvojjadrový procesor Qualcomm s taktom 1,2 GHz, poháňa ho operačný systém Android v jeho najnovšej verzií 2.3.3 Gingerbread. Príjemne prekvapila aj RAM, ktorá má pamäť 768 MB. Veľký displej má uhlopriečku 4,3″ a rozlíšenie 540x960px (qHD). Z konektivity nechýba HSPA, WDCMA, pripojenie na Wi-Fi, BlueTooth, DLNA. Fotoaparát je 8 megapixelový, schopný nahrávať videá vo Full HD rozlíšení.

Telefón bude na Slovensku dostupný už od prvej polovice júna tohto roka. Odporúčaná cena tohto telefónu ale nebola oznámená.

[ad code=1 align=center]

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+