Posts tagged Galaxy SII

Samsung Galaxy SII: ICS aktualizácia prichádza!

Majitelia smartfónov Galaxy SII sa konečne dočkali. Po niekoľkých údajných dátumoch začiatku aktualizovania sú oddnes hlásené prvé správy z Európy a Južnej Kórey o dostupnosti update-u. Prvými európskymi krajinami, kde sa dá aktualizovať, sú Poľsko, Švédsko a Maďarsko – v ostatných krajinách bude dostupná neskôr (O dostupnosti pre Slovensko Vás budem samozrejme informovať).

 

Vyšla nová ICS aktualizácia pre Galaxy SII

Spoločnosť Samsung vydala ďaľšiu, stabilnejšiu verziu Ice Cream Sandwich pre svoj smartfón Galaxy SII s označením I9100XXLP6. Zdá sa, že výrobca chce vydať vyladený update už čoskoro.
Nový firmware obsahuje “opäť” faceunlock, je stabilnejší a batéria má lepšiu výdrž.
Ďaľšie informácie o aktualizácií sa dozviete na oficiálnej stránke výrobcu, www.sammobile.com/firmware/

Ice Cream Sandwich na Galaxy SII: pozrite si prvé video a fotky

Na internete sa pred niekoľkými hodinami objavili prvé fotky a video smartfónu juhokórejského výrobcu Samsung, Galaxy SII, na ktorom beží Android 4.0 Ice Cream Sandwich s nadstavbou Touchwiz. Aktualizácia by sa mohla pre užívateľov mohla objaviť už čoskoro, keďže výrobca ohlásil dostupnosť “začiatkom roka 2012”.

POTVRDENÉ! Android 4.0 prichádza na Galaxy SII a Galaxy Note

Majtelia smartfónov Galaxy SII a Galaxy Note sa môžu tešiť! Samsung totiž dne potvrdil aktualizáciu na najnovší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Okrem nich sa môžu tešiť aj majitelia Galaxy Tab 10.1, 8.9, 7.7 and 7.0 Plus, pre ktorých tiež výrobca plánuje aktualizáciu. Kedy sa tak ale stane je zatiaľ otázne, všetko záleží na tom, či Samsung opäť použije svoje prostredie Touchwiz alebo nie – v tom prípade by update mohol prísť už do konca tohto roka.

Samsung prehral súdy, má zákaz predávať svoje topmodely v Európe

Spoločnosť Samsung, popredný výrobca smartfónov s operačným systémom Android dnes prehral ďaľší súd vo veci porušovania patentov Apple-u – podľa sudcu Samsung porušuje nasledovné patenty: metóda scrollovania/ prehliadania galérie.

Výrobca má zákaz predávať svoje topmodely Galaxy S, Galaxy SII a Galaxy Ace. Rozsudok nadobudne platnosť až 13. októbra, preto ak máte záujem o jeden z týchto modelov, do tohto dátumu si ho môžete zakúpiť bez akýchkoľvek obmedzení.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+