Posts tagged Galaxy S

Samsung prehral súdy, má zákaz predávať svoje topmodely v Európe

Spoločnosť Samsung, popredný výrobca smartfónov s operačným systémom Android dnes prehral ďaľší súd vo veci porušovania patentov Apple-u – podľa sudcu Samsung porušuje nasledovné patenty: metóda scrollovania/ prehliadania galérie.

Výrobca má zákaz predávať svoje topmodely Galaxy S, Galaxy SII a Galaxy Ace. Rozsudok nadobudne platnosť až 13. októbra, preto ak máte záujem o jeden z týchto modelov, do tohto dátumu si ho môžete zakúpiť bez akýchkoľvek obmedzení.

Gingerbread pre Galaxy S je tu!

Majitelia smartfónov Galaxy S od Samsungu sa dočkali – aktualizácia operačného systému na najnovšiu verziu 2.3 Gingerbread je oddnes dostupná. Zatiaľ však iba pre Holandsko, Nemecko, Fínsko, Švédsko, Dánsko, ale v blízkej budúcnosti sa očakáva jej postupné rozšírenie do celého sveta.

[ad code=1 align=center]

Gingerbread pre Galaxy S – možno už v marci

Po internete sa začala šíriť správa, že Samsung Galaxy S by mohol dostať Android 2.3 Gingerbread. Autori týchto správ sa odvolávajú na nemeckú pobočku Samsungu, odkiaľ táto správa vyšla.

Avšak netreba sa radovať predčasne, keďže ide zatiaľ o nepotvrdenú správu., ktorá ale vychádza z logických základov: Samsung, ako výrobca nového Nexusu S, mal ako prvý prístup k sade softvérových vývojárskych nástrojov

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+