Posts tagged Angry Birds

Angry Birds Space: 10 miliónov stiahnutí za 3 dni

Najnovší diel populárnej hry Angry Birds s podnázvom Space dnes dosiahla svoj dôležitý míľnik – dosiahla počet 10 miliónov stiahnutí, a to len za 3 dni od svojho zverejnenia v mobilných obchodoch. Informoval o tom vývojár hry, spoločnosť Rovio na svojom Twitteri.

Bohužiaľ, v rámci štatistík nebolo konkretizované, koľko percent stiahnutí patrí Androidu, s istotou však môžeme povedať, že určite nešlo o malé číslo.

 

Stiahli ste si aj vy túto hru? Zdieľajte s nami vaše názory cez komentáre pod článkom!

 

Angry Birds dosiahol dôležitý míľnik – 500,000,000 stiahnutí

Populárna mobilná hra Angry Birds prekonala ďalší významný míľnik – pol miliardy stiahnutí. Oznámili to vývojári hry zo spoločnosti Rovio Mobile, píše server Android Central. Hranicu 350 miliónov stiahnutí prekročila hra v septembri a 200 miliónov v máji tohto roka.

Angry Birds Seasons: vyšla nová aktualizácia hry s názvom Ham'o'ween

Dnes sa na Android Markete objavila nová aktualizácia hry Angry Birds Seasons, tentokrát s Halloween tematikou. Aktualizácia prináša zatiaľ 30 nových levelov. Sťahujte cez QR kód pod upútavkovým videom hry.

Na Markete sa objavil ďaľší malware

Google mal opäť raz prácu so škodlivým softvérom na Android Markete. Objavili sa tam totiž aplikácie, ktoré obsahovali nový typ vírusov, nazývaný Plankton. Týkalo sa to 10 aplikácií, najmä s cheatmi na hru Angry Birds. Reakcia Googlu na seba nenechala dlho čakať – ešte v ten istý deň boli aplikácie odstránené.
Dúfajme, že sa v najbližších dňoch už nebudú objavovať nové aplikácie s malwarom, keďže ide za posledný mesiac už o niekoľký prípad.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+