Posts tagged Android 2.2 Froyo

Ďaľšie LG z rady Optimus predstavené

Spoločnosť LG predstavila v Južnej Kórei svoj ďaľší smartfón z rady Optimus, tentokrát s príznačným názvom Optimus Big. Názov “Big” je v tomto prípade oprávnený, keďže novinka má len displej Nova s veľkosťou 4,3 palca. Ukrýva v sebe 1Ghz procesor, 5 megapixelový fotoaparát a vnútornú pamäť až 16 GB. Operačným systémom je Android 2.2 Froyo s uživateľským prostredím Touchwiz.

XPERIA X10 mini pro má zrejme svojho nástupcu

Na portáli GSMArena.com sa objavila správa o údajnom nástupcovi XPERIA X10 mini pro. Oproti svojej prvej verzií má niekoľko vylepšení: väčší, 3,0 alebo 3,2″ displej s HVGA rozlíšením (320×480 px), OS Android vo verzií 2.2 Froyo (niektoré zdroje vravia aj o verzií Gingerbread). Čo sa týka hardvéru, tak novinka by mala mať procesor Qualcomm s frekvenciou 800 MHz alebo 1 Ghz, RAM by mala byť 328 MB. Fotoaparát zostal rovnaký ako v jeho prvej verzií, (5 MPx – pozn. red.) avšak mala by mu pribudnúť možnosť nahrávania v HD rozlíšení.

Telefón má momentálne kódové označenie Mango, no niektoré zdroje tvrdia o jeho názve ako o “Sony Ericsson Duo”

[ad code=1 align=center]

Ďaľší Galaxy Tab od Samsungu je vonku

Nadpis je síce správny, avšak sa jedná len o Wi-Fi verziu úplne prvého Galaxy Tabu. K jeho predstaveniu došlo včera a je momentálne dostupný u amerického operátora Sprint za cenu $349,99, čo je v prepočte necelých 245 EUR.

 

Vlastníte Galaxy Tab? Aké sú vaše názory naň?

Aktualizácia Samsung Galaxy 3 na Froyo

Spoločnosť Samsung vydala aktualizáciu softvéru pre svoj smartfón Galaxy 3, ktorá zahŕňa okrem iného aj novšiu verziu operačného systému Android, a to verziu 2.2 Froyo. Aktualizácia však momentálne týka len Španielska, ale môžeme očakávať, že Samsung bude postupne vydávať aktualizáciu aj v ostatných regiónoch sveta.

Najpoužívanejší je Froyo, najmenej Honeycomb

Portál AndroidCentral.com zverejnil štatistiky, ktoré boli vytvorené na základe údajov stiahnutých aplikácií z Android Marketu. Podľa nich je najpoužívanejšou verziou operačného systému Android verzia 2.2 Froyo so 61 percentami. Naopak, momentálne najmenej používanou verziu platformy je 3.0 Honeycomb, ktorý používa len 0,2 % zariadení. Toto číslo však nie je ničím výnimočným, keďže jediným zariadením na trhu, ktoré používa Honeycomb je tablet Motorola XOOM.

[ad code=1 align=center]

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+