Posts tagged Amazon Appstore

Amazon App Market oslavuje prvé výročie: má 31.000 aplikácií

Obchod s aplikáciami Amazon App Market oslavuje o pár dní, konkrétne 22. marca 2012 prvé výročie svojho fungovania.  Pri tejto príležitosti bude obchod poskytovať zľavy pre svojich užívateľov. Pri štarte obchodu bolo dostupných 4000 aplikácií. Za rok fungovania ich pridaných 27.000 aplikácií, celkovo je teda dostupných už  viac ako 31.000 aplikácií. (viac…)

Angry Birds Rio – nový rekordér

O tom, že hra Angry Birds a všetky jej podtituly sú v poslednej dobre fenoménom, niet pochýb. Dokazuje to aj počet stiahnutí jej najnovšej verzie s názvom Rio. Len za 10 dní od jej uvedenia bola hra stiahnutá celkovo (tzn. z Android Marketu, Amazon Appstore a Apple Appstore 10 miliónov krát, čím zlomila všetky doterajšie rekordy.

 

NÁVOD: Sťahovanie aplikácií z Amazon Appstore

Už niekoľko dní je spustený obchod s aplikáciami od Amazon.com, ktorý je však momentálne dostupný iba v USA. Portál phAndroid.com však priniesol návod, pomocou ktorého si môžete sťahovať aplikácie aj z iných krajín.

1. Choďte na stránku www.fakenamegenerator.com, kde získate fake údaje (meno, priezvisko, e-mail, heslo) potrebné pre registráciu na Amazon.com. Nechajte si toto okno dočasne otvorené.

2. Keď sa zaregistrujete, systém Vás automaticky prihlási. Teraz si stiahnite .apk súbor tohto obchodu a nahrajte si ho do svojho zariadenia cez USB, Bluetooth, Wi-Fi a pod.

3. Keď máte aplikáciu nahratú a nainštalovanú, spustite ju. Budete vyzvaní, aby ste sa prihlásili. Teraz sa vráťte späť na stránku, ktorú set si nechali otvorenú v kroku 1. Použite e-mailovú adresu a heslo, ktorú vám vygeneroval systém.

4. Gratulujem, Amazon appstore máte nainštalovaný. Budúce prihlásenie nie je potrebné, zadané údaje sa uložia.

PS: Sťahovať týmto spôsobom idú len free aplikácie.

[ad code=1 align=center]

Amazon Appstore je už prístupný!

Od dnešného dňa je online obchod s aplikáciami od Amazon.com. Ako svoju uvádzaciu akciu poskytuje novú verziu populárnej hry Angry Birds Rio úplne zadarmo. Tvorcovia tohto alternatívneho marketu však sklamali tým, že je prístupný iba v Spojených štátoch amerických.

Angry Birds Rio už čoskoro – exkluzívne v Amazon appstore

Pred viac ako dvomi mesiacmi som písal o novej pripravovanej verzií populárnej hry Angry Birds s podtitulom Rio. V poslednom čase sa čoraz častejšie objavujú správy o tom, že by mali byť stiahnuteľné z nového alternatívneho obchodu s aplikáciami od Amazon-u, ktorý štartuje už tento mesiac. Vyplýva to z partnerstva spoločnosti Rovio (vývojára hry) a spoločnosti Amazon.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+