Android koncepty

HTC Gamer: konkurent pre XPERIU Play ?

Na internete sa začali šíriť informácie o koncepte nového herného smartfónu od HTC s názvom Gamer. Podľa informácií portálu concept-phones.com má mať 7″ displej, procesor Qualcomm Snapdragon s taktom 1,4GHz, 1 GB RAM a dve kamery – zadná, s LED diódou má mať 5 MPx a predná 2 MPx. Operačným systémom by mohol byť Android 3.0 Honeycomb. Batéria v tomto koncepte má byť údajne s kapacitou až 6000 mAh, čo znamená 12 hodín nepretržitého hrania 3D hier. Nechýbajú ani výstupy HDMI či bezdrôtové pripojenie HSPA+

Android už aj v aute a set-top boxe

Operačný systém Android sa pomaly ale isto rozširuje aj do iných zariadení ako do tabletov a smartfónov. Príkladom toho je napríklad palubný počítač v koncepte automobilu spoločnosti Saab, ktorý nesie názov IQon. Ukážku tohto počítača si môžete pozrieť na tomto článku.  (viac…)

Nové koncepty od Sony Ericssonu

Na verejnosť prenikli nové koncepty od Sony Ericssonu s označeniami “Xeta” “Zento”, ktorú vytvoril Frank Tobias. Pozrime sa na tieto koncepty bližšie. (Kliknite na More)

(viac…)

Motorola Bee – mobil s Android 3.0

Áno vážení čitatelia, čítate správne. Spoločnosť Motorola predstavila nový koncept mobilu s názvom Bee, ktorý  by mal v sebe ukrývať síce upravenú, ale najnovšiu verziu operačného systému Android 3.0 Honeycomb.

Špecifikácia údajného nového smartfónu od Motoroly:
– WiFi, Bluetooth 3.0, 3G, GPS
– 8 Megapixelový fotoaparát s bleskom
– 1080p HD nahrávanie videa
– 5 Megapixelový fotoaparát pre videohovory
– 1280×720, 4,3 “AMOLED displej s Super Multi-Touch
– 32/64GB Pamäte
– Snímač odtlačkov prstov pre zvýšenie bezpečnosti
– Micro-HDMI výstup


Nuž uvidíme, či Motorola tento telefón nakoniec uvedie na trh alebo nie. V každom prípade, bola by dobrá správa, že Android 3.0 bude funkčný aj v smartfónoch.


Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+