Android hry

Android 5.1.1 Lollipop prichádza na Nexus 4 a Nexus 5

Nová verzia OS Android, 5.1.1 Lollipop prichádza aj na Nexus 4 a 5. Factory image zatiaľ Google nezverejnil, no stiahnuť…

Posted by JozefKvasnica.eu on 20. máj 2015

Google Play oslavuje prvé výročie, štartuje zľavový týždeň

Presne pred rokom odštartoval rebrandovaný obchod z aplikáciami pre Android, Google Play. Google pri tejto príležitosti prináša týždeň plný zliav na aplikácie, darčekové karty a ďaľšie produkty týkajúce sa tohto obchodu. Konkrétne zľavy závisia od regiónu v ktorom sa užívateľ nachádza.

Aktuálne zľavy nájdete priamo na špeciálnej výročnej podstránke na Google Play.

Angry Birds Space: 10 miliónov stiahnutí za 3 dni

Najnovší diel populárnej hry Angry Birds s podnázvom Space dnes dosiahla svoj dôležitý míľnik – dosiahla počet 10 miliónov stiahnutí, a to len za 3 dni od svojho zverejnenia v mobilných obchodoch. Informoval o tom vývojár hry, spoločnosť Rovio na svojom Twitteri.

Bohužiaľ, v rámci štatistík nebolo konkretizované, koľko percent stiahnutí patrí Androidu, s istotou však môžeme povedať, že určite nešlo o malé číslo.

 

Stiahli ste si aj vy túto hru? Zdieľajte s nami vaše názory cez komentáre pod článkom!

 

Angry Birds dosiahol dôležitý míľnik – 500,000,000 stiahnutí

Populárna mobilná hra Angry Birds prekonala ďalší významný míľnik – pol miliardy stiahnutí. Oznámili to vývojári hry zo spoločnosti Rovio Mobile, píše server Android Central. Hranicu 350 miliónov stiahnutí prekročila hra v septembri a 200 miliónov v máji tohto roka.

Angry Birds Seasons: vyšla nová aktualizácia hry s názvom Ham'o'ween

Dnes sa na Android Markete objavila nová aktualizácia hry Angry Birds Seasons, tentokrát s Halloween tematikou. Aktualizácia prináša zatiaľ 30 nových levelov. Sťahujte cez QR kód pod upútavkovým videom hry.

Go to Top
Close
Prosím, podporte stránku!
Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku alebo na Google+ !

Facebook

Google+