Užívatelia smartfónu X10i, ktorí sa potešili správe, že Gingerbread príde už tento týždeň zostali opäť sklamaní. Update sa totiž nečakane odkladá. Výrobca to oznámil na svojom produktovom blogu. Odstránená bola dokonca aj “stránka” s informáciami, čo prinesie táto aktualizácia.

 

Citácia z blogu SE:

Ako ste si mohli niektorí všimnúť, na www.sonyericsson.com sme zverejnili, že Gingerbread pre Xperia X10 je dostupný. Bohužiaľ správa bola predčasná. Štart je bezprostredný a načasovaný podľa plánu, ale potrebujeme ešte niekoľko dní pred tým, ako začneme.

 

Doplnené, 26.07.2011:

Ako som Vás informoval včera na Facebookovom profile blogu, Sony Ericsson včera oficiálne potvrdil, že Gingerbread príde na smartfón X10i už tento týždeň. Na aktualizačnej stránke Sony Ericssonu sa už objavili novinky, ktoré update so sebou prináša.

Pre aktualizáciu je nutné použiť počítač a program PC Companion.

Dostali ste už aktualizáciu? Aké sú Vaše prvé dojmy ?

 

Pôvodný článok, 22.07.2011, 18:42:

Vyzerá to tak, že Gingerbread príde na smartfón X10i od Sony Ericssonu ešte skôr, ako sa predpokladalo – podľa portálu cnmo.com by to malo byť už budúci týždeň. Svedčí o tom aj video, na ktorom redaktori predstavujú funkcie nového operačného systému, ktoré sa objavilo na YouTube.

Ak by boli tieto informácie pravdivé, Sony Ericsson by tak prekvapil a hlavne potešil svojich zákazníkov.

Komentáre

komentár(ov)

Powered by Facebook Comments